Wprowadziliśmy zdobienia opakowań

W naszej ofercie znajdziesz możliwość zdobienia opakowań, zarówno butelek, jak i zamknięć.

Do naszej oferty wprowadziliśmy zupełną nowość, która urozmaici i uatrakcyjni produkty. Dla klientów, którzy oczekują nieco więcej od opakowań umożliwiliśmy zastosowanie zdobień zarówno na butelkach, jak i zamknięciach. W celu uszlachetnienia opakowań stosujemy metodę hot-stampingu.

Hot-stamping jest bardzo popularną i szybko rozwijającą się techniką uszlachetniania druku, którą można stosować na opakowaniach o różnej charakterystyce materiału. Metoda ta daje wysoką jakość wizualną oraz ochronną.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Rynek opakowań a zdobienia

Zdobienia techniką hot-stampingu coraz śmielej wykorzystuje się na rynku opakowań. Jesteśmy zdania, że ta metoda w pełni urozmaici produkty o różnej specyfice, szczególnie te związane z branżą kosmetyczną. Dobrze wiemy, że obecne trendy opakowań kosmetyków winny charakteryzować się atrakcyjnym wyglądem, wysokim komfortem użytkowania, trwałością oraz ergonomią. Wizualność jest bardzo ważna, dlatego Masterchem wprowadził również możliwość zdobienia, które można wykorzystać do różnego rodzaju produktów, w tym właśnie kosmetyków.

Złote, srebrne, kolorowe logo lub inne zdobienie czy grafika może wyróżnić Państwa opakowanie. Ozdobienie w ten sposób konkretnej płaszczyzny podkreśli niebanalność produktu, uszlachetni i sprawi, że stanie się bardziej ekskluzywny.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o możliwości zdobienia opakowań zachęcamy do kontaktu.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj