Brylanty dla Masterchem

Masterchem znalazł się w najnowszym rankingu najcenniejszych firm w Polsce. Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki organizowany jest przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Instytut Europejskiego Biznesu prowadzi ranking najbardziej wartościowych firm w Polsce od 2008 roku. W lutym 2018 roku zbadał ostatnie wyniki finansowe 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw. Z pośród tylu firm wyłoniono czołówkę 1323 firm, których wartość rynkowa wyniosła więcej niż 100 mln złotych. Na tej liście znalazł się Masterchem.

Masterchem jedyna firma z Zielonej Góry zamieszczona w rankingu

brylanty dla Masterchem Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Instytut Europejskiego Biznesu zwracał szczególną uwagę na wartość rynkową, dynamikę wartości rynkowej oraz średni stosunek zysku netto do przychodów. Wyliczenia prowadzone były przez wywiadownię InfoCredit, która pozyskała z Krajowego Rejestru Sądowego i przekazała dane finansowe ponad 60 tys. polskich przedsiębiorstw. W najnowszym rankingu Brylantów Polskiej Gospodarki, P W Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. uplasowała się na 286 miejscu. Wartość naszej firmy wg rankingu wynosi 509 mln złotych. Jesteśmy trzecią firmą z naszego regionu uplasowaną tak wysoko i pierwszą z Zielonej Góry.

Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki prowadzone są od 10 lat. W ciągu tego czasu Instytut Europejskiego Biznesu, który został utworzony w 2005 roku przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy firm oraz kilkuset banków działających w Polsce.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj