Butelki PET i rPET

Jesteśmy producentem butelek PET

W ofercie posiadamy butelki plastikowe spożywcze, butelki PET przeznaczone dla branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej oraz samochodowej.
W sprzedażny znajduje się ponad 400 gotowych wzorów butelek z tworzywa sztucznego PET.
Dodatkowo projektujemy i wytwarzamy butelki PET na indywidualne zamówienie, o kształcie, który najbardziej pasuje do Państwa potrzeb.
Więcej informacji na temat indywidualnych projektów butelek PET

Opakowania PET farmaceutyczne, butelki plastikowe spożywcze

Nasze butelki PET podlegają szczegółowym badaniom na każdym etapie produkcji.
Na podstawie kart pomiarowych, zapisów niezgodności, ankiet kontrolerów w systemie elektronicznym i próbek archiwalnych jesteśmy w stanie zweryfikować przebieg każdej produkcji.
Posiadamy certyfikaty jakości: Certyfikaty ISO 9001, ISO 15378, ISO 15593.

Butelki PET – recykling

Masterchem Logoplaste zobowiązuje się do wytwarzania produktów, które w pełni nadają się do recyklingu lub ponownego użycia. Ponownie recyklujemy i przetwarzamy odpady poprodukcyjne.

Butelki PET na kosmetyki – producent opakowań kosmetycznych

W ofercie Masterchem posiadamy ponad 450 gotowych wzorów butelek PET, które spowodują, że Klient chętnie sięgnie po Twój produkt.
Nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne umożliwiają nam tworzenie bezpiecznych i praktycznych opakowań.
Nasze butelki r-PET idealnie wpisują się wymagania rynku odnośnie wpływu opakowań sztucznych na środowisko. Proponujemy:

Butelki PET do chemii gospodarczej – producent opakowań

Podstawowe cechy naszych butelek PET to wysoka wytrzymałość, estetyczny wygląd, praktyczny kształt.
Część produkowanych butelek PET dedykujemy chemii gospodarczej i samochodowej.
W naszej ofercie dostępne są certyfikowane opakowania oraz zamknięcia zabezpieczone przed dziećmi na gwint 28/410 CRP (Child Resistant Packaging).
Posiadamy również gotowe rozwiązania, które służą bezpieczeństwu osób niedowidzących lub niewidomych. Produkujemy również opakowanie zgodnie z wymaganiami normy ISO 11683.
Polecamy linia produktowa opakowań Softener

Butelki plastikowe PET na alkohol

Butelki na alkohol PET to alternatywa dla szklanych opakowań. W Masterchem proponujemy kilka rozwiązań klientom, którym plastikowe butelki wydadzą się bardziej ekonomicznym, wygodnym i trwalszym rozwiązaniem.
Nasze opakowania spożywcze (butelki) z serii ALCOHOL, przeznaczone są do płynnych produktów spożywczych oraz płynów niekoniecznie zawierających alkohol (alkohole, octy, oleje, sosy, itd.).
Plastikowe butelki i słoiki PET na produkty kosmetyczne, spożywcze oraz leki i suplementy diety cieszą się coraz większą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ oferują szereg korzyści zarówno dla producentów, jak i konsumentów.
Plastikowe pojemniki mogą być formowane w dowolny kształt, co daje im dużą elastyczność w zakresie projektowania. Są też tańsze niż pojemniki szklane czy metalowe, co czyni je atrakcyjną opcją dla firm z ograniczonym budżetem. Są też lżejsze i łatwiejsze w transporcie, co czyni je idealnymi dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Jeśli szukasz wysokiej jakości plastikowych pojemników na swoje produkty kosmetyczne, produkty spożywcze, leki czy chemię, skontaktuj się z nami już dziś. Chętnie pomożemy w doborze idealnego opakowania dla Twojej linii kosmetyków.