Nowe butelki z serii Mouthwash polecają się do produktów higieny jamy ustnej!

Firma Masterchem Logoplaste zaspokaja również potrzeby opakowaniowe typowe dla produktów higieny jamy ustnej.  Butelki z serii Mouthwash są kompatybilne z systemami do ponownego zamykania. Ich kształt został tak zaprojektowany, aby można było codziennie z łatwością z nich korzystać.

Przy wdrożeniu nowych pojemności kierowaliśmy się przede wszystkim wymogami oraz oczekiwaniami konsumentów. Tak powstały najnowsze opakowania z linii Mouthwash o pojemności 250 ml. Już wkrótce w naszej ofercie kolejna, mniejsza pojemność z tej serii. Do kompletu polecamy bezpieczne zamknięcie produkcji Masterchem Logoplaste z wewnętrzną miarką, która pozwala na wygodne dozowanie produktu. Nakrętka oprócz plomby zabezpieczającej posiada system blokujący przed niepożądanym otwarciem przez dzieci. Alternatywną opcją jest nakrętka stożkowa z wewnętrzną miarką – idealna do opakowań z etykietą typu „sleeve”.

Wszystkie nasze opakowania produkujemy również z regranulatu. W ten sposób tworzymy nową wartość, przy jednoczesnym poszanowaniu zasobów natury. Wspólnie z Państwem możemy realizować ideę zamkniętego obiegu, odpowiedzialnie zarządzając tworzywami sztucznymi.

Zobacz: Karta produktowa Mouthwash Masterchem Logoplaste

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży pod adresem: info@mch.com.pl

Pełna oferta produktowa dostępna na stronie www.mch.com.pl

 

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

 

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj