Butelki i słoiki PET dla branży kosmetycznej

Butelki, słoiki wraz z zamknięciami przystosowanymi do każdego rodzaju kosmetyku, bez względu na konsystencję i sposób aplikacji.

Szukasz idealnego opakowania na kosmetyki? W Masterchem Logoplaste oferujemy ponad 800 standardowych produktów, z których znaczna większość przystosowana jest pod najlepsze plastikowe pojemniki na kosmetyki.

Wszystkie opakowania są lekkie, trwałe, wyposażone w dostosowane do rodzaju produktu zamknięcia, które również znajdują się w ofercie Masterchem Logoplaste. Z roku na rok nasza oferta butelek i słoików oraz zamknięć stale się powiększa.

opakowania PET plastikowe kosmetyki Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Jak wybrać odpowiednie opakowanie na kosmetyki?

Celem każdego słoika, butelki jest przechowywanie i ochrona jej zawartości. Ale żeby przykuć uwagę klientów to nie wystarczy i trzeba uatrakcyjnić ich wygląd, w taki sposób, aby mogły stanowić wartość dodaną dla produktu.

Tworzywo PET jest materiałem niezwykle odpornym na uderzenia, dzięki czemu zapewnia bezpieczny transport Twoich produktów. Jest również bardzo lekki, nadaje się do recyklingu, jest łatwy w użyciu, a jego wykończenie można modyfikować. Jest stosunkowo wytrzymały na wpływ wysokich temperatur i może zachować trwałość i świeżość produktu przez długi czas.

Jeśli chodzi o personalizację, w tym aspekcie plastik PET również daje dużo możliwości. W Masterchem, w celu uszlachetnienia opakowań stosujemy metodę hot-stampingu. Złote, srebrne, kolorowe logo lub inne zdobienie czy grafika może wyróżnić Twoje opakowanie. W porównaniu z efektowną etykietą efekt końcowy może być bardzo atrakcyjny.

Używanie plastikowych pojemników do produktów kosmetycznych jest decyzją przyjazną dla środowiska. W Masterchem Logoplaste zobowiązujemy się do wytwarzania produktów, które w pełni nadają się do recyklingu lub ponownego użycia. Wdrożyliśmy również procedury w ramach międzynarodowej inicjatywy przedstawicieli przemysłu tworzyw sztucznych Operation Clean Sweep, których celem jest osiągnięcie zerowego poziomu wycieku granulatu do środowiska.

Butelki

Tutaj znajdziesz różne linie butelek, wykonane z politereftalanu etylenu (PET) lub plastiku pochodzącego z recyklingu (rPET). W naszej ofercie dostępne są butelki przezroczyste lub kolorowe, w dowolnym rozmiarze, kształcie, gramaturze, gwintem dostosowanym do wymaganego rodzaju zamknięcia i konsystencji produktu.

Idealnym rozwiązaniem dla kosmetyków luksusowych jest seria Glass Pet. Opakowania grubościenne produkcji MASTERCHEM sprawdzą się doskonale w branży kosmetycznej oraz perfumeryjnej.

Technologia dwuwarstwowa daje możliwości produkcyjne dostępne do tej pory tylko dla szkła. Zaletą opakowań grubościennych jest waga, która jest znacznie niższa od szklanych opakowań. PET to tworzywo nietłukące, co znacznie ułatwia magazynowanie oraz transport.

 

 

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Opakowania z linii PYRAMID w komplecie z wygodnym dozownikiem bądź atomizerem zapewnią estetyczny wygląd i funkcjonalność produktu.

Słoiki

Słoiki, które oferujemy Państwu w naszej ofercie idealnie nadają się do pakowania kremów, maści, peelingów, masek, balsamów lub dowolnego produktu o gęstej konsystencji.

Mają one gwint, który pozwala na użycie szczelnego zamknięcia, aby produkt był bezpieczny.

W Masterchem znajdziesz okrągłe i kwadratowe plastikowe słoiki, o różnych pojemnościach i gwintach, które dostosowują się do wymagań każdego kosmetyku.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Glass Pet - przezroczystość idealnie imitująca szkło

Słoiki z serii Provence Line to nasza nowość. Wyróżnia je nowoczesny kształt i są dostępne na gwint 70 i 89 mm. Są idealnym rozwiązaniem do kosmetyków i pielęgnacji ciała. Z zamknięciem naszej produkcji tworzą doskonały komplet.

 

Nowe słoiki z serii Provence Line na gwint 70 i 89 mm Producent opakowań butelek słoików zamknięć

W naszej ofercie dostępne są słoiki z serii Wide Cylindrical Jar na gwint 89 mm w komplecie z zamknięciem Double Wall, gwint 89/400 oraz Double Wall gwint 48/400 .

 

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Wide Cylindrical Jar - ekskluzywne rozwiązania!

Podsumowanie

Projekt słoika jest bardzo ważny dla wielu właścicieli marek na całym świecie. Słoiki stały się świetnym rozwiązaniem dla takich produktów jak:

  • Kremy
  • Żele
  • Balsamy
  • Oleje
  • Serum

Opakowania PET produkowane przez MASTERCHEM sprawdzą się doskonale w branży kosmetycznej oraz perfumeryjnej. Ich zaletą jest waga, która jest znacznie niższa od szklanych opakowań.
PET to tworzywo nietłukące, co znacznie ułatwia magazynowanie oraz transport zarówno opakowań jak i gotowych produktów.

 

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj