Ekskluzywnie opakowane produkty

Rodzina opakowań Slim Line to propozycja dla ekskluzywnych produktów. Podkreśli charakter i wytworność danego wyrobu.

Rynek dóbr luksusowych w Polce stale się rozwija. Popularność produktów ekskluzywnych nie zahamował nawet kryzys sprzed 10 lat. Z każdym kolejnym rokiem konsumenci kupują więcej tej klasy wyrobów. Nie ma się co dziwić, odbiorcy lubią i oczekują od towarów po prostu najwyższej jakości, w dodatku z chęcią za nie płacą.

W naszej firmie bardzo dobrze znamy standardy jakości oraz trendy jakie zachodzą we współczesnej gospodarce, dlatego z myślą o producentach towarów luksusowych oferujemy specjalne opakowania.

Slim Line to podkreślenie wytworności i stylu

Slim Line to seria opakowań stworzona przez Masterchem, która sprawdzi się przy produktach luksusowych. Jest to przede wszystkim propozycja dla Klientów i producentów, którzy szukają ekskluzywnych rozwiązań dla swoich produktów. Zaletą naszych opakowań jest starannie wyprofilowany kształt oraz wygodny dozownik, zapewniający estetyczny wygląd i komfort użytkowania.

Opakowania z rodziny Slim Line można dostać w pojemnościach 150 ml, 200 ml oraz 250 ml. Sprawdzą się idealnie przy produktach kosmetycznych. Podkreślą styl, wytworność i przede wszystkim jakość danego wyrobu. Sprawdź opakowania Slim Line.

Jeśli szukają Państwo wartościowego opakowania, który podkreśli ekskluzywność Państwa produktu, bądź innego, dedykowanego opakowania dla swojego towaru, zachęcamy do kontaktu.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj