Masterchem na targach PCI DAYS w Warszawie!

W dniach 15 – 16 maja firma Masterchem weźmie udział w premierowej edycji Targów PCI Days 2019, które odbędą się w warszawskim Centrum EXPO XXI.

Są to jedyne na polskim rynku targi B2B dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej oraz jej dostawców. Zróżnicowany profil wystawców pozwoli Państwu na zapoznanie się kompleksową ofertą dla produkcji leków i kosmetyków. Targom towarzyszyć będzie ponad 30 wystąpień merytorycznych, odbywających się w Farmaceutycznej oraz Kosmetycznej Strefie Inspiracji oraz warsztaty dla zakupowców.

Masterchem na targach PCI DAYS 2019

Podczas targów będziemy prezentować naszą ofertę na nowoczesnym, funkcjonalnie zaprojektowanym stoisku, na którym znajdą się nasze opakowania oraz zamknięcia. Nowoczesne technologie i park maszynowy pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego klienta. Posiadamy własny dział wdrożeń, umożliwiający nam realizację dowolnego projektu. Dużą wagę przywiązujemy do kontroli jakości, pracujemy zgodnie z normami jakości ISO, a nasze produkty posiadają niezbędne w danej branży certyfikaty i atesty.

Zapraszamy na nasze stoisko C15!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska i bliższego poznania oferty Masterchem. Obsługujemy zarówno duże firmy produkcyjne jak i mniejszych przedsiębiorców. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań każdego naszego klienta.

Do zobaczenia na stoisku C15!          

Zespół Masterchem

 

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj