Nasza produkcja wzbogaciła się o nowe maszyny

Kolejny ważny moment w naszej firmie. Nasz park maszyn został rozbudowany o nowe urządzenia do produkcji różnego rodzaju zamknięć.

Cały czas inwestujemy w nasza produkcję. Do działu produkcji wtrysku detali dołączyliśmy nowe maszyny, które usprawnią produkcję zamknięć w różnych wariantach, a także o różnych funkcjonalnościach idealnie dopasowanych do naszych opakowań. Dzięki nowym maszynom jesteśmy w stanie znacząco skrócić czas produkcji, a także w pełni zoptymalizować rozwiązania, które będą korzystne dla każdego naszego Klienta.

Produkcja zamknięć jest bardzo ważnym ogniwem naszej działalności

Nasze doświadczenie podparte wieloma latami w branży przetwórstwa tworzyw przełożyliśmy na uruchomienie nowego działu produkcji wtrysku detali. Nowe maszyny są tego elementem. Umożliwi to naszej firmie zwiększenie elastyczności naszej oferty o dostarczanie kompleksowych opakowań w zamknięcia. Taka produkcja zamknięć na maszynach wtryskowych różnej wielkości pozwoli dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Takie zaplecze w postaci wyspecjalizowanych maszyn skróci czas wdrożenia projektu i zoptymalizuje proces produkcji. Wyposażony park maszyn w urządzenia firmy Engel pozwoli Masterchem rozszerzyć i rozwijać ofertę zamknięć. Na nowych maszynach jesteśmy w stanie wyprodukować nakrętki, różnego rodzaju zamknięcia oraz detale. W przyszłości zajmiemy się również zamknięciami bi-komponentowymi oraz technologią zdobień opakowań i zamknięć.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj