Plastikowe pojemniki na wakacyjne kosmetyki

Małe buteleczki z dozownikiem, słoiki na krem - plastikowe pojemniki na wakacyjne kosmetyki

Opakowania z tworzyw sztucznych (PET) dopasowane do wakacyjnej kosmetyczki. Butelki do toników, odżywek do włosów lub olejków, słoiki na kremy, peelingi,kosmetyki do opalania, atomizery do mgiełek, pompki i dozowników do balsamów. W Masterchem Logoplaste oferujemy najlepsze opakowania kosmetyków do letniej pielęgnacji skóry.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć
 

Opakowania kosmetyczne do produktów do mycia twarzy i płynów do demakijażu.

Dla tego typu produktów najlepszymi opakowaniami kosmetycznymi są z pewnością plastikowe butelki z serii Provence Line, Flat Provence Line oraz Paris Line na gwint 24/410 oraz 28/410. Butelki oferujemy w komplecie z atomizerem, dozownikiem kosmetycznym, flip-topem lub disc-topem.

Peeling złuszczający w słoiczkach kosmetycznych

Peeling to absolutne must have na każdą porę roku. Latem jednak przydaje się on znacznie częściej i dla wielu osób jest niezbędnym wakacyjnym kosmetykiem. Które opakowanie jest najbardziej odpowiednie dla produktu złuszczającego? Polecamy praktyczny plastikowy słoik z serii Be Square, Diamond Line, Cyrobo Family lub Straight Cylindrical na gwint 70/400, 89/400, 100/400 z zamknięciem naszej produkcji – AK001, AK002 lub AK003, w których kosmetyk doskonale zachowa wszystkie swoje dobroczynne właściwości.

Opakowania kosmetyczne na serum przeciwutleniające

Po toniku, a przed kremem nawilżającym, rutyna wymaga nałożenia serum na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Jako kosmetyk skoncentrowany, serum okazuje się być prawdziwą kuracją szokową, która w krótkim czasie rozwiązuje określone problemy i dodaje skórze energii.
Z tego powodu do każdej aplikacji wystarczy kilka kropel produktu i dlatego najbardziej odpowiednim opakowaniem kosmetycznym jest buteleczka z pipetą lub dozownikiem kosmetycznym.

Możesz wybrać jedną z naszych butelek z ekskluzywnej serii Glass Pet i zamknięcie w postaci zakraplacza.

Pełne nawilżenie dla Twojej skóry: opakowanie kosmetyczne do produktów z filtrem przeciwsłonecznym, żelem nawilżającym i kremem ​​CC

Jeśli zimą nawilżanie jest niezbędne do ochrony skóry przed czynnikami atmosferycznymi i niskimi temperaturami, to latem tym bardziej nie powinno się go zaniedbywać. Sugerujemy wybór lekkich i świeżych produktów, takich jak formuły żelowe lub musy.

Najlepiej wybrać kremy do opalania, które łączą działanie nawilżające i łagodzące z dobrym filtrem przeciwsłonecznym, który chroni skórę przed uszkodzeniami słonecznymi. Jakie jest idealne opakowanie kosmetyczne dla tych produktów? Butelki PET do produktów z filtrem UV, skutecznie zabezpieczą produkty przed działaniem słońca. Tutaj idealnie sprawdzi się jedna z naszych butelek - BU-0779 z serii Universal Bottle na gwint 24/410 w komplecie z atomizerem AT024. Do mleczek do opalania polecamy butelki z serii Ocean Line na gwint 28/410 w zestawie z nakrętką SN028, która chroni chroni kosmetyk przed utratą ważnych składników ochronnych.

Woda termalna: cenny sprzymierzeniec w walce z letnimi upałami w małej buteleczce z atomizerem

Woda termalna, bogata w minerały, takie jak magnez, wapń i potas jest prawdziwym balsamem dla naszej skóry. Przynosi wiele korzyści naszej skórze, szczególnie w najgorętszych miesiącach roku. Przede wszystkim daje natychmiastowe odświeżenie, koi i nawilża wysuszoną słońcem skórę. Można ją rozpylić na twarz zamiast toniku lub użyć do utrwalenia makijażu i przywrócenia odpowiedniego nawilżenia zestresowanej skórze.

Z tych powodów radzimy zawsze mieć przy sobie butelkę wody termalnej. Najlepszym opakowaniem dla wody termalnej jest butelka z linii Slim Line o pojemności 100 ml wraz z atomizerem, która zmieści się w każdej damskiej torebce.

Jesteśmy producentem opakowań plastikowych (PET)

Jeśli szukasz buteleczek i słoików na swoje produkty, oferujemy różne rodzaje opakowań dla optymalnej prezentacji produktów kosmetycznych. Luksusowe produkty wymagają luksusowych opakowań i tutaj polecamy butelki i słoiki z serii Glass Pet.

Odpowiednio dobrane opakowanie i zamknięcie ułatwi Twojemu Klientowi korzystanie z produktu.
Opakowania dostarczamy zarówno w małych ilościach, jak i w dużych partiach hurtowych, w zależności od preferencji.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj