Zapraszamy na XX Międzynarodowe Targi Opakowań

Masterchem weźmie udział w jubileuszowych Targach Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się 17-18 kwietnia w Warszawie.

W ramach Expo XXI Warszawa odbędą się największe targi opakowań w Europie Środkowej. To już 10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Opakowań „Packaging Innovations”, podczas których wystawiać się będą i prezentować swoje rozwiązania producenci, dostawcy opakowań i etykiet. Nie zabraknie również Masterchem. Już teraz zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska D7.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Dlaczego warto nas odwiedzić na targach?

 

Międzynarodowe Targi Opakowań „Packaging Innovations” to największa tego typu branżowa impreza w tej części Europy. To tu odbywają się kluczowe spotkania przedstawicieli branży opakowań z całego świata. Wśród liczących się firm pojawi się Masterchem, który proponuje nie tylko standardowe opakowania PET do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych czy wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety, ale również innowacyjne systemy i wzory zamknięć do produkowanych opakowań.

Targi to oprócz stoisk i wystawców również liczne warsztaty oraz prezentacje, prowadzone w ramach stref workShop. Mocną stroną Packaging Innovations jest bogata oferta wystawców.

Masterchem uczestniczy w targach od pierwszej edycji, o czym wspomina dla Packaging Innovations Piotr Wasilewski:

„Uczestniczymy w tym wydarzeniu od I edycji, więc mamy pełen ogląd sytuacji. W ubiegłym roku był taki problem, że termin organizacji był zbyt blisko Bolonii. W tym jest dużo lepiej. Pojawiło się sporo firm, z którymi współpracujemy i nowi klienci. Frekwencja była tak dobra, że w pewnym momencie mieliśmy za mało osób do obsługi. Na pewno ciekawym uzupełnieniem Targów Packaging Innovations jest część wykładowa. To wydarzenie jest niewątpliwie potrzebne branży. My uczestniczymy tylko w targach krajowych, za granicą reprezentują nas nasi partnerzy.”

Jak było podczas poprzedniej edycji prezentuje film:

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj